Google

در این وب سایت


تغذیه و سلامت
رژیم غذایی سالم و تاثیر آن بر سلامت و بهبود بیماری ها - نوع تغذیه و سبک زندگی است که سلامتی پایدار را به ارمغان می آورد

خانم مریم حسینی (مدیر انجمن
تغذیه طبیعی تهران) از بیمارهای گذشته خود و نحوه درمان به وسیله خام گیاهخواری و همچین بیمارانی که به وسیله خام گیاهخواری درمان شده اند می گویند. همایش گیاهخواری دانشگاه شیراز در تاریخ 1393/3/12

انجمن تغذیه طبیعی در تهران ، کانونی است برای اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ صحیح تغذیه ، یعنی گیاه خواری و خام گیاه خواری . رستورانی نیز با منوی انواع غذاهای گیاهی  در کنار این انجمن ، پذیرای علاقمندان به رژیم غذایی گیاهی است . این انجمن و رستوران با همت انسانهای والایی گردانده می شود که خود شفایافته رژیم خام گیاه خواری بوده اند و اکنون شوق خدمت به هم نوعان خود را دارند تا دیگرهم نوعان دردمند خود را نیز در لذت دستیابی به یک درمان طبیعی شریک کنند .
موسس و مدیر انجمن تغذیه طبیعی تهران ، بانویی است وارسته که توانسته بیماری های متعدد و عذاب آورچندین ساله خود را تنها با تغییر رژیم غذایی اش درمان کند .

سرکار خانم مریم حسینی  ، مدیر انجمن تغذیه طبیعی تهران ،  در همایش گیاه خواری در دانشگاه شیراز، با شیوایی تمام از سرگذشت خود می گوید . اینکه از سنین جوانی به علت یک بی خوابی ساده و به تجویز پزشک با یک قرص دیازپام 2 میلی گرمی شروع کرده و به تدریج  مقدار دارو افزایش یافته و عوارض دیگر دارو و سبک غلط زندگی و تجویز مرتب داروها ، به سرانجامی با 18 قرص مختلف در روز منتهی شده همراه با ایجاد بیماری های دیگری مانند بیماری گوارشی و معده ، کیست تخمدان ، دیسک گردن و سنگ کیسه صفرا و فشار خون بالا  ..............

و سرانجام بطور تصادفی با خواندن کتاب خام خواری ( از مرحوم آرشاویر در آوانسیان ) ، یک باره تصمیم می گیرد تمام داروهای خود را کنار بگذارد و رژیم خام گیاه خواری را برای درمان خود انتخاب نماید . با تحمل دوهفته عوارض این تغییر رژیم سرانجام نتیجه شفابخش به مرور حاصل شد .

خانم حسینی می گوید که اکنون ده سال از آن زمان می کذرد و در این مدت او یک قرص هم مصرف نکرده و شگفتی های این درمان طبیعی را به چشم دیده . اینکه تمام  بیماری هایش درمان شده بدون آنکه نیازی به جراحی کیست تخمدان یا جراحی دیسک گردن و یا بیرون اوردن کیسه صفرا داشته باشد . اینکه فشارخونش کاملا نرمال شده و در این مدت ده ساله حتی یک بیماری ساده سرماخوردگی نیز نداشته و اینکه چه مقدار انرژی همراه با آرامش بسیار نصیبش شده .

 خانم حسینی می گوید در طی سال ها بیماری و مصرف قرص و دارو ، در عین حال با تجویز پزشکان مختلف ، از نظر غذایی مصرف فراوانی از گوشت و جگر و شیر و لبنیات داشته است ولی بدون نتیجه همچنان سیر بیماری هایش پیشرفت می کرده است و تنها هنگامی که رژیم غذایی خود را به گیاه خواری و خام گیاه خواری تغییر داد ، سیر بیماری ها معکوس شد و تظاهرات شفابخش درمانی شروع گردید .

خانم مریم حسینی ، سپس از
درمان شدگان با خام گیاه خواری در این هشت ساله فعالیت انجمن تغذیه طبیعی می گوید و آمار و اسامی بیماری های لاعلاج و صعب العلاجی را که همراه با نام بیماران شفایافته ارائه می دهد واقعا بهت آور است .

ده ها مورد دیابت شدید ( نوع 1 و 2 ) ، بیماری های پیشرفته کلیوی و دیالیزی ، هپاتیت و بیماری های خود ایمنی مانند پسوریازیس و لوپوس ، و از همه شگفت تر ، مواردی از سرطان های مختلف ، از جمله سرطان سینه ، معده ، روده و سرطان خون ، از نمونه های متعددی بوده اند که با رژیم غذایی خام گباه خواری درمان شده اند و مدارک پزشکی و مستندات آن به صورت  فیلم موجود است .
خانم حسینی ، در انتها با تشکر از پزشکان ، از آن ها می خواهد که از نزدیک  شاهد اثرات درمانی این رژیم غذایی باشند و در عین حال یاداوری می کند که مواردی ازبیماران شفایافته از جمع  خود پزشکان بوده اند که روش خام گیاه خواری را برای درمان بعضی از بیماری های بدخیم خود مانندسرطان پروستات برگزیده اند . 

 ارسال به دوستان از طریق تلگرام  


   درمان با خام گیاه خواری
   مصاحبه و گزارش از بیمارانی که بیماری های صعب العلاج خود را با اصلاح رژیم غذایی درمان نموده اند 


مطالب دیگری از سایت


موضوع : درمان با خام گیاه خواری ، 
نشانک ها: شفایافتگان،
پیوندها : لینک ویدئو در آپارات،

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه مجاز می باشد
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic