Google

در این وب سایت


تغذیه و سلامت
رژیم غذایی سالم و تاثیر آن بر سلامت و بهبود بیماری ها - نوع تغذیه و سبک زندگی است که سلامتی پایدار را به ارمغان می آورد

درمان بیماری های مزمن

علت ناکامی طب کلاسیک ( طب جدید ) در درمان بیماری دیابت و بسیاری از
بیماری های مزمن دیگر مـثل فشار خون ، سردرد ، آسم ، آلرژی ، اگزما ، پسوریازیس ، ویتیلیگو ، افسردگی و ..... در چیست ؟
چون نگرش طب جدید در درمان بیماریهای مزمن ، عمدتا فقط علامت درمانی است و در حقیقت در بسیاری از موارد ، علت بیماری ها ناشناخته باقی مانده و به همین دلیل بجای اینکه با علت بیماری مبارزه نماید ، با علائم بیماری مبارزه می کند ، همین امر موجب شکست طب کلاسیک ( مدرن ) در درمان بیماری ها گردیده است.
اصولا دست انکاران طب جدید در دنیا چنان در سیتره قدرت مافیایی کمپانی های داروسازی با هدایای هنگفت و با انواع و اقسام ترفندها و تبلیغات دروغین در مورد تاثیرات داروهای شیمیایی قرار گرفته اند ، بطوریکه امروزه روش درمان و روش تشخیص بیماری ها را کمپانی های داروسازی تعیین می کنند و پزشکان امروزی اکثرا فقط بعنوان یک عریضه نویس ، داروهای این کمپانی ها را روی نسخه خود عریضه می کنند.

آیا از بر کردن و نوشتن اسم داروهای کمپانی های داروسازی در نسخه خود هنر است و صرف بیش از سی سال برای آموختن آن لازم است؟
البته پزشکان امروزی در این امر چندان تقصیری ندارند و این سیستم آموزش طب جدید است که آنها را به صورت یک عرضه نویس درآورده است ، بطوریکه دانش طب و روش آموختن دانش طب را برای پزشکان بعلت سیطره گسترده مافیای کمپانی های داروسازی ، آنها تعیین می کنند و سیاست کلی آنها بر مبنای فروش داروهای شیمیایی با ده ها عوارض جانبی متعدد است.
اصولا درمان بیماری های مزمن از نظر مافیای کمپانی های داروسازی مفهومی ندارد. 
در ادامه مطلب ، بنده از دست انکاران طب جدید یک سئوال دارم ؟
تا حالا کدام بیماری مزمن با داروی شیمیایی درمان شده است و بیمار دیگر هیچ داروی شیمیایی مصرف نمی کند؟ آیا یک نمونه می توانید نام ببرید؟
آیا بیماری فشار خون درمان شده است و بیمار هیچ داروی شیمیایی مصرف نمی کند و یا اینکه بیمار به تدریج مجبور است برای کنترل فشار خون خود بجای یک دارو از چهار داروی شیمیایی دیگر استفاده کند؟!
جای تعجب در اینجاست که طب جدید تا حالا علت فشار خون را تشخیص نداده است ! ولی برای درمان آن دارو می سازد!
سئوال بنده از شما این است ، وقتی که شما علت یک بیماری را نمی توانید تشخیص دهید ، چگونه برای درمان آن دارو می سازید؟ و هر روز یک نوع داروی ضد فشار خون جدید به بازار عرضه می کنند! یک روز پروپرانولول ، یک روز آتنولول ، یک روز متورال ، یک روز لوزارتان ، یک روز آملودیپین ، یک روز کارودیلول و… و اثرهمه این داروها یکی است ، ولی هر روز با یک اسم تازه به بازار عرضه می شوند. تمامی این داروها هیچگونه تاثیری بر روند درمان بیماری فشار خون ندارند.در صورتیکه بیماری فشار خون براحتی با پرهیز غذایی و اصلاح تغذیه قابل درمان می باشد.
آیا آلرژی درمان دارد؟ آیا آسم درمان دارد و یا بیمار مجبور است هر روز اسپری های گران خارجی استفاده کند؟ آیا سردرد درمان دارد؟
آیا دیابت درمان دارد و یا بیمار مجبور است هر روز انسولین خارجی و داروهای شیمیایی بدون تاثیر مصرف کند؟
کدام بیمار دیابتی را شما توانستید تا حالا با تزریق انسولین ویا با داروهای شیمیایی ضد دیابت متداول در بازار، درمان کنید و یا لااقل تحت کنترل کامل قرار دهید؟ 

آیا کم کاری و نارسایی کلیه در طب جدید درمان دارد ویا بیمار را بلافاصله به دیالیز می فرستید؟
بنده پرونده و فیلم بیمار دیالیزی شفا یافته را که پزشک فوق تخصص کلیه ادعا می نمود ، بجز دیالیز هیچ چاره ایی نیست ، در سایت خود قرار می دهم که خودتان قضاوت کنید که چگونه بیماران دیالیزی با اصلاح تغذیه و پرهیزات لازم براحتی درمان می شوند!
داروی شیمیایی نه تنها بیماری ها را درمان نمی کند و نخواهد کرد ( چون داروی شیمیایی با علت بیماری کاری ندارد و فقط می خواهد علامت بیماری را برطرف کند ) ، بلکه با عوارض جانبی خود باعث بوجود آمدن صدها بیماری تازه در انسان شده و خواهد شد.

بنده برای روشن شدن عرایض خود برای عموم مردم یک نمونه عرض می کنم.
برای مثال : پزشکان برای درمان بیماری افسردگی از داروی شیمیایی بنام آمی تریپتیلین استفاده می کنند. شما عوارض جانبی داروی آمی تریپتیلین بر گرفته از کتاب فارماکولوژی داروهای ژنریک ایران را مشاهده فرمایید و خودتان قضاوت کنید!
عوارض جانبی داروی آمی‌تریپتیلین‌ :
افکار خودکشی‌ در بیمار تقویت می شود ، تاری‌ دید ، گیجی، یبوست ‌، مشکل‌ در ادرار کردن ، چشم‌درد ، ضربان‌ قلب تند ، کند یا نامنظم می شود‌، لرزش‌ دست ، غش ، اضطراب ، مشکل‌ در صحبت‌ کردن‌ ، عدم‌ تعادل‌ ، سفتی‌ عضلات‌ دست‌ و پا ،صورت‌ شبیه‌ ماسک‌ ، گلودرد ، تب ،کبودی‌ یا خونریزی غیرعادی‌ ، زردی‌ پوست‌ یا چشم‌ ، بثورات‌ جلدی ، تورم صورت‌ یا زبان .
علایم‌ زیر ممکن‌ است‌ رخ‌ دهند، ولی‌ فقط‌ در صورتی‌ که‌ مشکل‌ساز شوند باید گزارش‌ شوند: سرگیجه‌، خواب‌آلودگی‌، خشکی‌ دهان‌، سردرد، مشکل‌ در خوابیدن‌، افزایش‌ وزن‌.
علایم‌ ترک‌ دارو : نظیر سردرد ، تهوع ، استفراغ ‌، اسهال ‌، تحریک‌پذیری‌، یا خواب‌ مختل‌ همراه‌ با رؤیاهای‌ واضح ممکن‌ است‌ در صورت‌ قطع‌ ناگهانی‌ آمی‌تریپتیلین‌ مشاهده‌ شود. معمولاً برای‌ قطع‌ دارو باید مقدارش‌ ظرف‌ ۲-۱ ماه‌ به‌ تدریج‌ کاهش‌ یابد.
شما خودتان قضاوت کنید ، چگونه یک داروی شیمیایی با این همه عوارض جانبی می تواند بیماری افسردگی را درمان کند! این دارو نه تنها بیماری افسردگی را درمان نمی کند ، بلکه بیمار را مبتلا به بیش از ۲۷ بیماری دیگر خواهد کرد .
داروی آمی تریپتیلین مغز انسان را سرد می کند ( اصطلاح طب سنتی ) و وقتی که مغز سرد شد ، انسان به امور بی تفاوت می شود ، یعنی انسان نه قادر می شود بخندد و خوشحال شود و نه قادر است گریه کند و ناراحت شود ، یک حالت مجسمه بخود می گیرد و هیچگونه واکنشی از خود نمی تواند بروز دهد و طب جدید اسم این را می گذارد درمان افسردگی!
یکی از بدترین عوارضی که داروی آمی تریپتیلین بر روی انسان دارد و به آن اشاره نمی کنند این است که سبب جمع شدن آب در کل بدن شده و بدن پف می کند که در آینده موجب از کار افتادن قلب انسان می شود.عارضه مهم دیگری که داروی آمی تریپتیلین و تمام داروهای اعصاب بر بدن دارد این است که ایجاد یبوست می کنند و یبوست خود ام الامراض یعنی مادر تمام بیماری ها است.
کمپانی های داروسازی بر عوارض داروهای شیمیایی ساخته خود واقف هستند و می دانند که بیماران با مصرف این داروها دچار این عوارض و بیماریهای جدید خواهند شد و برای درمان عوارض داروهای ساخته خود دو باره اقدام به تولید داروی جدید می کنند و برای عوارض داروی جدید خود دوباره اقدام به تولید داروی جدید و این عمل همچنان بطور زنجیروار ادامه دارد !
سئوال بنده این است آیا تا کنون یک داروی شیمیایی ساخته شده است که عوارض جانبی نداشته باشد و بیمار را مبتلا به ده ها بیماری دیگر نکند؟
بنده تمام تحصیلات پزشکی خود را در دانشگاه برلین آلمان گذرانده ام و از نزدیک واقف هستم که چگونه مافیای کمپانی های داروسازی بایر و هگزال با هدایای خود پزشکان بخشهای مختلف بیمارستان ها وادار به استفاده از داروهای خود می کردند و بارها شاهد استفاده بیماران پیر و بی سرپرست آلمانی در بیمارستانها بعنوان موش آزمایشگاهی برای داروهای کارخانه بایر و هگزال ، و جمع آوری دوباره داروها از بیمارستانها بعلت عوارض جانبی وخیمی که روی بیماران داشته و تبلیغات دروغین در مورد این داروها بوده ام که بعدا اعلام می کردند تمامی آمار و تبلیغات ارائه شده در مورد فلان دارو دروغ بوده است.

آیا تمامی باکتری ها ، ویروس ها و قارچ ها را خود بدن ما با تولید انواع گلبول های سفید ، آنتی بادی ها ، کمپلامنت ها و ایمونوگلوبولین ها بر طرف نمی کند؟
آیا بهترین داروی ضد سرطان را خود بدن ما تولید نمی کند؟ آیا بهترین داروی ضد درد را خود بدن ما تولید نمی کند؟ آیا بهترین انسولین را خود بدن ما تولید نمی کند؟
چرا با داروهای شیمیایی تمامی این توانمندی های خدادادی بدن خودمان را نابود می کنیم؟
در ایران ، بچه ها از بدو تولد ، آنتی بیوتیک و ضد درد وتب مثل استامینوفن و بروفن استفاده می کنند تا زمان مرگ ، حتی برای سرما خوردکی که یک بیماری ویروسی است ، آنتی بیوتیک استفاده می شود ، حتی برای سردرد آنتی بیوتیک استفاده می کنند و در دنیا در مصرف آنتی بیوتیک مقام اول را داریم ، یعنی حتی بالاتر از کشور هند که بیشتر از یک میلیارد جمعیت دارد!
یکی از عوامل بیماری دیابت در ایران استفاده بی رویه از آنتی بیوتیک و داروهای ضد درد شیمیایی است.
انشا الله روزی شاهد آن باشیم که دست انکاران طب در ایران سرمایه های ملی این ملت را صرف وارد کردن داروهای شیمیایی از خارج نکنند و این سرمایه ها را صرف اصلاح تغذیه مردم عزیز خودمان قرار دهند.
تهیه و تدوین : دکتر عارف قنبرزاده
وب سایت دیابت نوین طب
   شناخت و شرح بیماری ها
  تغذیه ناسالم و نقش آن در ایجاد بیماری ها

مطالب دیگری از سایت

معرفی و دانلود کتاب " درمان با گیاهان دارویی " ( از محمد جواد هوشیار )
دانلود کتاب " گیاهان داروئی " ( مجله الکترونیکی ویستا )
معرفی و دانلود کتاب " داروهای گیاهی " از دکتر فرهاد همت خواه
کتاب خواص دارویی خوراکی های گیاهی ( + دانلود PDF )
نمونه ای از غذاهایی که یک بانوی خام گیاه خوار آماده می کند .

دانلود کتاب " خام گیاه خواری ، آشپزخانه بی اجاق " از دکتر محمد کار
 دانلود کتاب " فواید گیاه خواری " ، صادق هدایت

موضوع : بیماری ها، تغذیه ناسالم ، 
نشانک ها:
پیوندها :

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه مجاز می باشد
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات